Mukavat lyhytsormiset käsineet, joissa on erittäin hyvä joustavuus ja mukautettavuus ja joissa on liukastumista estävä muotoilu paremman otteen takaamiseksi.
MicroSystem Performance
Vinyylilogo
Liukumattomat, anatomiset kämmenet
Joustava mansetti helppoa säätöä varten
Materiaali
Material 1: 72% polyamidi, 28% elastaani
Material 2: 50% polyamidi, 50% polyuretaani
| Tuotenimi: | Etxeondo Race Gloves - Team Cofidis |
| Valmistaja: | Etxeondo |
| Tuotenumero: | ETX723718 |
| Materiaali: | Material 1: 72% polyamidi, 28% elastaani Material 2: 50% polyamidi, 50% polyuretaani |
| Kompressio: | Ei |
| käsinesuojaus: | Ei |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Unisex |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä |
| tekstiilikangas: | Synteettinen materiaali |
| pestävyys: | 30 °C, ei kuivausrumpua, ei kankaanpehmentimiä, älä valkaise |
| vuodenaika: | Kesä |
| lämpötila-alue: | +40°C / +16°C |
| käsineversio: | Lyhyet sormikkaat, non-padded |
| Vuosimalli: | 2025 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 63g |
| GTIN: | 8435733672965, 8435733672972, 8435733672989 |
| Valmistajan sivu: | http://www.etxeondo.com/ |
Löydät alta valmistajan Etxeondo vaatekokoja koskevia tietoja.
| Kansainvälinen | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| A. käden ympärysmitta (cm) | 14 - 16 | 16 - 18 | 18 - 21 | 21 - 23 | 24 - 27 |
Kansainvälinen XS
Kansainvälinen S
Kansainvälinen M
Kansainvälinen L
Kansainvälinen XL