Optimoi Styrkr-sekoitusjuomasi elintarviketurvallisella, BPA- ja ftalaattivapaalla vesipullolla. Ergonomisen muodon ja ajattoman muotoilunsa ansiosta tämä kevyt ja suorituskykyinen pullo on valmis antamaan sinulle energiaa silloin, kun sitä eniten tarvitset. Se on valmistettu helposti puristettavasta materiaalista, ja siinä on kierrekorkki, jossa on vuotamaton vetokansi, sekä erottuva korkin muoto, joka takaa tukevan ja turvallisen otteen.
| Tuotenimi: | Styrkr Black Bottle - 750ml |
| Valmistaja: | Styrkr |
| Tuotenumero: | SYR723627 |
| toiminta: | Pyöräily, Juoksu, Fitness |
| materiaali: | Komposiitti |
| Halkaisija: | 74mm |
| Nesteytys, pullot ja telineet: | Pullo, Ø 74 mm |
| Määrä: | 0.75l |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta, Läpinäkyvä |
| GTIN: | 5060705659724 |
| Valmistajan sivu: | https://eu.styrkr.com/ |