| Tuotenimi: | Benno Bikes Studded Snow Winter Wire Bead-Renkaat - 26 x 2.35" - musta |
| Valmistaja: | Benno Bikes Equipment |
| Tuotenumero: | BBE722407 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | Sähköpyörä |
| pyörän koko: | 26" (559mm) |
| rengastyyppi: | Wire Bead -rengas |
| ilmanpaine: | 3.1bar |
| ETRTO: | 60-559 |
| renkaan ominaisuudet: | Nastat |
| renkaan rungon tiheys: | 60TPI/EPI |
| renkaan leveys: | 2.35" |
| nastojen määrä: | 306 |
| Vuosimalli: | 2025 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| valmistajan tuotekoodi: | P9008 |
| Painorajoitus (per rengas): | 90kg |
| GTIN: | 810076256740 |
| Valmistajan sivu: | https://www.bennobikes.com/ |