Alpaca Gear Wagon on kehitetty ulkoilma-aktiviteetteja varten, ja siinä on 140 litraa säilytystilaa pyörillä.
Erittäin suuret, maastokelpoiset pyörät ja vahvistettu, kokoontaitettava runko takaavat kaikkien varusteidesi turvallisen kuljetuksen. Mukana toimitettu sade- ja aurinkosuojapeite suojaa matkatavaroita ja helposti saatavilla olevat taskut helpottavat varusteiden järjestämistä. Toimitukseen sisältyvä säilytyspussi tarjoaa kattavan suojan, joten sinun ei tarvitse lastata mudan tahrimaa vaunua tavaratilaan noin vain.
| Tuotenimi: | Gregory Alpaca Gear käsikärryt - Slate Blue |
| Valmistaja: | Gregory |
| Tuotenumero: | GRE722093 |
| toiminta: | Retkeily, Vapaa-aika |
| sukupuoli: | Unisex |
| mitat (p/l/k): | 980/530/590mm |
| maksimikuorma: | 110kg |
| Määrä: | 140l |
| Perävaunu-/lastenistuinversio: | Käsikärryt |
| perävaunun ominaisuudet: | Pehmeä pohja |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Kevät/Kesä |
| Väri: | Sininen |
| Paino: | 13000g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 5400520249159 |
| Valmistajan sivu: | https://www.gregorypacks.com/ |