Jos olet aina halunnut ottaa suosikkikahvimukisi mukaan reppureissulle, toiveesi on nyt toteutunut. Titan Double Wall Mug on valmistettu ultrakevyestä titaanista, ja sen eristyksen ansiosta se säilyttää lämpöä poikkeuksellisen hyvin, joten juomat pysyvät lämpiminä pidempään. Kestävä BPA-vapaa muovikansi varmistaa, että lämpö pysyy mukissa ja roiskeet jäävät minimiin. Ehkä sinäkin kurottaudut Titaniin kotona. Lisäksi Titan-muki mahtuu Titan Kettle 900ml:n sisälle, joten voit pakata laukkusi tehokkaasti.
| Tuotenimi: | MSR Titan™ Kaksiseinäinen Muki - 375ml |
| Valmistaja: | MSR |
| Tuotenumero: | MSR721549 |
| toiminta: | Retkeily |
| materiaali: | Titaani |
| mitat (p/l/k): | 90/90/93mm |
| Määrä: | 0.37l |
| keittoastiaversio: | Mukit ja kupit |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Harmaa, Metalliväri |
| Paino: | 120g |
| valmistajan tuotekoodi: | 13848 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 40818138489 |
| Valmistajan sivu: | https://www.msrgear.com/ |