Älä sekoita Titan Cup 450ml -mukia tavalliseen kahvimukiin. Tätä monikäyttöistä, erittäin kevyttä kuppia voi käyttää myös pienenä kattilana. Irrotettava silikoninen huulisuoja suojaa suuta kuumalta titaanilta (poista se ennen kuin käytät kuppia liedellä). Sisäisen asteikon ansiosta nesteiden mittaaminen on nopeaa ja helppoa, ja silikonipäällysteiset taittuvat kahvat ovat mukavat pitää kädessä. Lisäksi koko Titan-astiamallistoa voidaan käyttää yhdessä lieden kanssa, joten voit helposti luoda ihanteellisen ruoanlaittoasetelman.
| Tuotenimi: | MSR Titan™ Muki - 450ml |
| Valmistaja: | MSR |
| Tuotenumero: | MSR721548 |
| toiminta: | Retkeily |
| materiaali: | Titaani |
| mitat (p/l/k): | 91/91/91mm |
| Määrä: | 0.45l |
| keittoastiaversio: | Mukit ja kupit |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Harmaa, Metalliväri |
| Paino: | 70g |
| valmistajan tuotekoodi: | 13847 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 40818138472 |
| Valmistajan sivu: | https://www.msrgear.com/ |