Paso Flex 5 on laajennettu kupoliteltta, jossa mukavuus ja tila ovat etusijalla. Etu- ja takasisäänkäyntien, joustavien oviratkaisujen sekä korkean pääntilan ansiosta teltta tarjoaa sekä helpon sisäänpääsyn että suuren mukavuuden. Ominaisuuksiin kuuluvat verkkoikkunat, joissa on ulkoiset verhot, laajennettu eteinen ja järjestystaskut. Värikoodatut tolpat ja säädettävät tapit tekevät teltan pystyttämisestä helppoa.
| Tuotenimi: | Robens Teltta - Paso Flex 5 - Green |
| Valmistaja: | Robens |
| Tuotenumero: | ROB721431 |
| toiminta: | Retkeily |
| pakkauskoko (p/l/k): | 570/260/260mm |
| teltta / teltta / riippumatto tarkoitukseen: | Leirintä |
| telttarakenne: | Kupoli |
| Henkilömäärä: | >4 |
| teltan enimmäispaino: | 8700g |
| sisäänkäynnit: | 2 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Vihreä |
| Paino: | 8700g |
| valmistajan tuotekoodi: | 130418 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 5709388145048 |
| Valmistajan sivu: | http://www.robens.de/ |