Istuimen ja selkänojan paksu pehmuste antaa lisää pehmeyttä ja lämpöä, joten voit rentoutua täysin mukavasti. Tämä kestävä sohva on helppo puhdistaa ja sopii sekä sisä- että ulkokäyttöön, joten se on täydellinen valinta rentouttaviin hetkiin missä tahansa.
| Tuotenimi: | Outwell Snowbird Lake Puhallettava Sohva - Light Brown |
| Valmistaja: | Outwell |
| Tuotenumero: | OWL721394 |
| toiminta: | Retkeily |
| mitat (p/l/k): | 1650/800/750mm |
| maksimikuorma: | 250kg |
| pakkauskoko (p/l/k): | 330/180/510mm |
| Henkilömäärä: | 2 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Harmaa |
| Paino: | 7700g |
| valmistajan tuotekoodi: | 470458 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 5709388135483 |
| Valmistajan sivu: | http://www.outwell.com/de-DE |