Pehmustetun tyynyn alla olevan tukevan teräsrungon ansiosta Trinity Lake -jalkaistuin voidaan yhdistää kaikkiin Relax-malliston tuoleihin.
| Tuotenimi: | Outwell Trinity Lake Jalkatuki - musta/harmaa |
| Valmistaja: | Outwell |
| Tuotenumero: | OWL721390 |
| toiminta: | Retkeily |
| materiaali: | Teräs |
| mitat (p/l/k): | 460/600/445mm |
| maksimikuorma: | 100kg |
| pakkauskoko (p/l/k): | 100/130/650mm |
| Tarvikkeet telttoihin ja retkeilyyn: | Leirintäkalustetarvikkeet |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Harmaa |
| Paino: | 3300g |
| valmistajan tuotekoodi: | 470417 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 5709388111548 |
| Valmistajan sivu: | http://www.outwell.com/de-DE |