Huomaamaton, tyylikäs ja laadukas - ergonominen istuinrakenne on valmistettu tyylikkäästä polyesteristä ja kestävästä, pulverimaalattua terästä.
| Tuotenimi: | Outwell Sardis Lake Sohva - musta/harmaa |
| Valmistaja: | Outwell |
| Tuotenumero: | OWL721389 |
| toiminta: | Retkeily |
| materiaali: | Teräs |
| mitat (p/l/k): | 1250/570/950mm |
| maksimikuorma: | 240kg |
| pakkauskoko (p/l/k): | 300/300/970mm |
| Henkilömäärä: | 2 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Harmaa |
| Paino: | 8100g |
| valmistajan tuotekoodi: | 470287 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 5709388076731 |
| Valmistajan sivu: | http://www.outwell.com/de-DE |