Fremont Lake -tuolissa on hyvin pehmustettu istuin ja selkänoja. Siinä on myös moderni pulverimaalattu teräsputkirunko.
| Tuotenimi: | Outwell Fremont Lake Retkituoli - musta/harmaa |
| Valmistaja: | Outwell |
| Tuotenumero: | OWL721386 |
| toiminta: | Retkeily |
| materiaali: | Teräs |
| mitat (p/l/k): | 750/590/920mm |
| maksimikuorma: | 120kg |
| pakkauskoko (p/l/k): | 180/180/1120mm |
| Henkilömäärä: | 1 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Harmaa |
| Paino: | 4800g |
| valmistajan tuotekoodi: | 470383 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 5709388105028 |
| Valmistajan sivu: | http://www.outwell.com/de-DE |