Whitby Beach Shelter on helppo pystyttää, ja se tarjoaa välittömän varjon ja UPF 50+ UV-suojan. Kulmataskut voidaan täyttää hiekalla lisävakauden saamiseksi, ja muoviset hiekkatapit takaavat turvallisen jalansijan löysällä maalla. Verkkotaskut tarjoavat käytännöllistä säilytystilaa.
Outtex®
Outtex® - hyödyntää tekstiiliteknologian viimeisintä kehitystä.
Lasikuitupylväät
Kestävät lasikuitupylväät - ontot ja siksi joustavat pylväät vähentävät painoa.
Outwellin ommeltu maaverkkojärjestelmä
Sisäänommeltu maaverkko pitää vedon, hyönteiset, lian ja veden poissa teltasta. Jos maaverkko on integroitu telttaan tiukasti, se suojaa telttaa kaikilta sääolosuhteilta lattiasta kattoon.
Outwell Guyline Retainer System
Yksinkertainen, tehokas ja nerokas järjestelmä estää köysiköysien sotkeutumisen pakkaamisen yhteydessä.
Kantolaukku
Hihnoilla varustettu laukku pakatun teltan kuljettamiseen lyhyitä matkoja.
| Tuotenimi: | Outwell Whitby Rantateltta - kermanvalkoinen |
| Valmistaja: | Outwell |
| Tuotenumero: | OWL721340 |
| toiminta: | Retkeily |
| materiaali: | Komposiitti |
| mitat (p/l/k): | 2000/1650/1250mm |
| pakkauskoko (p/l/k): | 500/90/90mm |
| Henkilömäärä: | 2 |
| sisäänkäynnit: | 1 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Valkoinen, Beige |
| Paino: | 2300g |
| valmistajan tuotekoodi: | 111456 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 5709388144102 |
| Valmistajan sivu: | http://www.outwell.com/de-DE |