Sormettomat ultrapyöräilyhanskat kesäksi, joissa on Elastic Interface® -kämmenpehmusteen kehittynyt iskuja vaimentava suorituskyky.
Materiaali
Kämmenlyönti: 73% polyamidi, 27% elastaani
Kämmen: 60% polyuretaani, 30% polyamidi, 10% elastaani
Peukalo: 92% polyesteri, 8% elastaani
| Tuotenimi: | PEdALED Odyssey Elastic Interface® Pyöräilyhanskat - Black |
| Valmistaja: | PEdALED |
| Tuotenumero: | PDD720036 |
| Materiaali: | Kämmenlyönti: 73% polyamidi, 27% elastaani Kämmen: 60% polyuretaani, 30% polyamidi, 10% elastaani Peukalo: 92% polyesteri, 8% elastaani |
| Kompressio: | Ei |
| käsinesuojaus: | Ei |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Unisex |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä, Allroad / Gravel |
| tekstiilikangas: | Synteettinen materiaali |
| pestävyys: | 30 °C, ei kuivausrumpua, ei kankaanpehmentimiä, älä valkaise |
| vuodenaika: | Kesä |
| lämpötila-alue: | +35°C / +15°C |
| käsineversio: | Lyhyet sormikkaat, pehmustettu |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Kevät/Kesä |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 28g |
| GTIN: | 8021890631084, 8021890620705, 8021890631077, 8021890631091 |
Löydät alta valmistajan PEdALED vaatekokoja koskevia tietoja.
| Eurooppa | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| A. käden ympärysmitta (cm) | 19 | 21 | 23 | 25 |
| B. käden pituus (cm) | 18 | 20 | 22 | 24 |
Eurooppa S
Eurooppa M
Eurooppa L
Eurooppa XL