P001 on täydellinen monipuolinen malli urheilijoille, jotka arvostavat monipuolisuutta. Olitpa sitten kilpapyöräilemässä, juoksemassa tai ottamassa vastaan monimutkaisen urheiluhaasteen, P001 mukautuu helposti mihin tahansa aktiviteettiin. Unisex-malli on saatavana kahdessa koossa ja takaa täydellisen istuvuuden jokaiseen aktiviteettiin, kun taas yhdistelmä ”kevyttä mutta kestävää” materiaalia ja huippuluokan linssiteknologiaa takaa vertaansa vailla olevan suorituskyvyn. Koska P001 takaa terävän ja selkeän näön jopa vaikeimmissakin olosuhteissa, voit ylittää rajasi luottavaisin mielin.
Laadukas X-PC-linssi takaa selkeän ja terävän näön erilaisissa sääolosuhteissa. Linssissä on täysi UV-suoja, minimaalinen taittovirhe, naarmuuntumissuoja ja tehokkaat vettä hylkivät ominaisuudet.
| Tuotenimi: | Bliz P001 L Silmälasit - Matt Black - Brown Pink Mirror |
| Valmistaja: | Bliz |
| Tuotenumero: | BLI719666 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| toiminta: | Pyöräily, Juoksu, Vapaa-aika |
| sukupuoli: | Unisex |
| materiaali: | Komposiitti |
| silmälasien tyyli: | Koko kehys, Yhden linssin lasit |
| linssin ominaisuudet: | jatkuva sävy, peilikuva, vaihdettavat linssit, yhteensopiva RX-sovittimien kanssa, Huurtumista estävät linssit, UV-suoja |
| Valaistusolosuhteisiin: | Kategoria 3 - kirkas |
| linssimateriaali: | Polycarbonate |
| valonläpäisy: | 8-18% |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 31g |
| kehysten leveys: | 136mm |
| Sangan pituus: | 130mm |
| Linssin korkeus: | 60mm |
| GTIN: | 8056262507780 |
| Valmistajan sivu: | http://www.blizeyewear.com |