Continental Terra. Suunniteltu seikkailuun. Kehitetty tuntemattomaan.
| Tuotenimi: | Continental Terra Adventure Taitettava Rengas - Gravel | Trail | Grip - 29x2.20" | musta |
| Valmistaja: | Continental |
| Tuotenumero: | CON719565 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | MTB, Allroad / Gravel |
| pyörän koko: | 29" (622mm) |
| rengastyyppi: | Taiteltava rengas, Tubeless Ready |
| ilmanpaine: | 2.5-3.5bar |
| ETRTO: | 55-622 |
| renkaan rungon tiheys: | 330TPI/EPI |
| renkaan leveys: | 2.20" |
| rengasseos: | Trail Casing | Grip Compound |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 730g |
| valmistajan tuotekoodi: | 0150748 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Tuotesarja: | Continental - Terra |
| GTIN: | 4019238401554 |
| Valmistajan sivu: | https://www.continental-reifen.de |