MondoKing 3D -ilmapatja tarjoaa korkeimman mahdollisen mukavuuden ja tuen. Erittäin viihtyisässä tyynyssä on 11 cm (4,25 tuumaa) ensiluokkaista vaahtomuovia, ja siinä yhdistyvät muhkea, ihoa vasten tuntuva tunne ja R-arvo 7,0, mikä pitää sinut lämpimänä ja mukavana kaikissa olosuhteissa ja kaikkina vuodenaikoina. StrataCore-rakenne antaa ilmavan, kolmiulotteisen muodon ja pakkautuu helposti, jotta voit säästää tilaa kengässä tai vaatekaapissa. Erittäin mukavassa, itsetäytyvässä makuualustassa on helppokäyttöinen TwinLock-venttiili, jonka ansiosta alusta täyttyy kolme kertaa nopeammin ja tyhjenee viisi kertaa nopeammin. Makuualustassa on pakkaussäkki, jossa on integroitu pumppupussi, jonka voi ottaa mukaan mihin tahansa.
| Tuotenimi: | Therm-a-Rest MondoKing 3D Mattress Ilmapatja - Large - Lyons Blue |
| Valmistaja: | Therm-a-Rest |
| Tuotenumero: | TAR719259 |
| toiminta: | Retkeily |
| sukupuoli: | Unisex |
| mitat (p/l/k): | 1960/6400/110mm |
| pakkauskoko (p/l/k): | 660/260/260mm |
| vuodenaika: | All-season |
| lämpövastus (R-arvo): | 7 |
| Henkilömäärä: | 1 |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Sininen |
| Paino: | 1990g |
| valmistajan tuotekoodi: | 14020 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Punnittu versio: | Large |
| Tyynyversio: | Ilmapatjat |
| GTIN: | 40818140208 |