Kaikki täysikokoisen maastopyörän suorituskyky ja kestävyys juniorikokoisessa paketissa. Kolmessa eri koossa saatavana oleva
| Tuotenimi: | Rocky Mountain REAPER 24 Microshift - 24" Lasten maastopyörä – 2026 - Blaze of Glory / Ziggy Stardust / Tequila Sunrise |
| Valmistaja: | Rocky Mountain |
| Tuotenumero: | RMO714503 |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Lapset |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | MTB |
| keskiöt: | Shimano TC500 |
| pinnat: | 2.0 Stainless |
| vanteet: | WTB KOM Team i30 TCS 2.0 |
| ketju: | KMC X10-1 |
| rataspakka: | Sunrace CSMS2 |
| vaihtaja: | microSHIFT Advent X |
| takavaihteenvaihtaja: | microSHIFT Advent X |
| etuhammasratassuhde: | 28 |
| kampisarja: | Rocky Mountain Microdrive 2PC |
| jarrut: | Tektro HD-J2820 | 180/180mm |
| satulatolppamalli: | Tranz X +RAD1.0 Dropper |
| satula: | Rocky Mountain Kids |
| ohjaustanko: | Rocky Mountain Jr | 640mm |
| ohjainkannatin: | Rocky Mountain 31.8 AM |
| haarukka: | Manitou JUNIT 34 Comp |
| ohjauslaakeri: | FSA ZS56/66 Reach Adjust |
| runko: | FORM™ Alloy | RIDE-2™ Adjustable Geometry |
| vaihdejärjestelmä (valmistaja): | mikroSHIFT |
| välityssuhde: | 11-42 |
| vaihteen käyttö: | Ketju - mekaaninen |
| jarrutyyppi: | Levyjarru |
| pyörän koko: | 24" (507mm) |
| gripit: | SDG Slater JR Lock On |
| iskunvaimennin: | RockShox Deluxe Select | 190x45mm |
| satulatolppa: | Dropper-tolppa |
| Takakolmio: | Jousitettu |
| haarukan joustovara: | 120 mm |
| renkaat: | Maxxis Minion DHF 2.4" / Maxxis Minion DHR II 2.3" |
| rungon joustovara: | 130mm |
| jarrujen käyttö: | Hydraulinen |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Oranssi |
| haarukan rakenne: | Perinteinen joustohaarukka |
| valmistajan tuotekoodi: | B0500OS1 |
| kaapelin reititys: | sisäinen |
| Tuotesarja: | Rocky Mountain - Reaper |
| vaihteiden lukumäärä: | 1 x 10 |
| Rungon Muoto: | Timantti |
| GTIN: | 770416006803, 770416013658 |
| Valmistajan sivu: | https://bikes.com/ |