SR Suntour SF25 RAIDON34 on suorituskykyinen ilmajoustohaarukka, joka on suunniteltu vaativille maastopyöräilijöille. Se tarjoaa pehmeän joustoa, tarkan hallittavuuden ja erinomaisen jäykkyyden haastaville reiteille. Rebound- ja kompressio-iskunvaimennuksen helppo säätö mahdollistaa räätälöinnin mihin tahansa maastoon sopivaksi.
| Tuotenimi: | SR Suntour SF25 RAIDON34 R-2CR EQ Joustohaarukka - 29" | 120mm | Tapered | 15x110mm Boost - musta matta |
| Valmistaja: | SR Suntour |
| Tuotenumero: | SRS711782 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | Sähköpyörä, MTB, Trail |
| jarrutyyppi: | Levyjarru |
| pyörän koko: | 29" (622mm) |
| haarukan joustovara: | 120 mm |
| akseli vakio: | 15x110 mm Boost (ER) |
| Takaiskunvaimennin/jousiversio: | Ilmajousi |
| haarukan/iskunvaimentimen säätö: | Hidas kompressio, Hidas palautuminen, Etälukitus |
| haarukan pituus (akselista kruunuun): | 546.5mm |
| liukuputken halkaisija: | 34mm |
| jousitus: | AIR EQ |
| vaimennus: | R-2CR-PCS |
| haarukan siirtymä: | 44mm |
| renkaan enimmäisleveys: | 62mm |
| levyjarrun kiinnike: | PM (7") 180 mm, Postmount |
| levyn enimmäishalkaisija: | 203mm |
| ohjainputkimateriaali: | Alumiini |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| haarukan rakenne: | Perinteinen joustohaarukka |
| Paino: | 2300g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Ohjausputken Ø - Ylä: | 1 1/8“ |
| Ohjausputken Ø - Ala: | 1 1/2“ |
| GTIN: | 4055149514297 |
| Valmistajan sivu: | http://www.srsuntour-cycling.com |