E 20 i teleskooppitolpassa on kaikki, mitä tarvitset: ohjaustangossa tapahtuva käyttö, sisäinen kaapelin reititys, yksiosainen taottu tukiputki, hydraulipatruunalla varustettu rakenne, hienosäädettävä istuinkiinnike. Kaikkien näiden toimintojen ansiosta se on täydellinen ratkaisu kaikille tiukalla budjetilla ajaville ajajille.
Älä tyydy vähempään - hanki teleskooppinen E20i-tolppa jo tänään!
| Tuotenimi: | KS E 20i Dropper-Tolppa - ⌀ 27.2mm | Travel: 100mm |
| Valmistaja: | Kind Shock |
| Tuotenumero: | KSO711743 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | MTB, Allroad / Gravel |
| Satulatolpan Ø: | 27.2mm |
| pituus: | 390mm |
| kiskon kiristintyyli: | pyöreät kiskot |
| satulatolppatyyppi: | kannatin ilman siirtymää, Dropper-tolppa |
| satulatolpan siirtymä: | 0mm |
| dropper-tolppaversio: | Sisäinen reititys, Toimitus ilman etäohjausta, Siirtymä 100 - 125 mm |
| Vuosimalli: | 2025 |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 580g |
| valmistajan tuotekoodi: | KS C249-100-27.2 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 4718022316141 |
| Valmistajan sivu: | http://kssuspension.com |