Podium Dirt Series 440 ml on pieni mutta hieno lisäys CamelBakin suosittuun pyöräilypullojen sarjaan. Reitin pituudesta riippumatta on tärkeää, että juot riittävästi nestettä pyöräilyn aikana. Podium Dirt Series 440 ml on suunniteltu sopimaan moniin markkinoilla oleviin pullotelineisiin, ja sen helppokäyttöinen muotoilu varmistaa, että saat enemmän irti jokaisesta kulauksesta. Auki/kiinni-venttiili takaa tiiviin ja vuotamattoman sulkemisen. Palkintokoroke tarjoaa ensiluokkaisen nesteytystä, jotta voit keskittyä edessä olevaan reittiin.
| Tuotenimi: | CamelBak Podium Dirt Series Pullo – 440 ml - sierra red |
| Valmistaja: | CamelBak |
| Tuotenumero: | CAB706124 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Komposiitti |
| mitat (p/l/k): | 73/73/163mm |
| Halkaisija: | 73mm |
| Nesteytys, pullot ja telineet: | Pullo, Ø 74 mm |
| Määrä: | 0.44l |
| Vuosimalli: | 2025 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Punainen |
| Paino: | 64g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 886798055343 |
| Valmistajan sivu: | http://www.camelbak.com |