Massansa ansiosta jarrulevy kuumenee huomattavasti vähemmän, pysyy pidempään sopivalla kohdalla ja tarjoaa siten tasaisen suorituskyvyn kaikissa asennoissa! Se tarjoaa myös pehmeimmän ajon, jonka olet koskaan kokenut. Ilman tärinää ja melua.
Toimituksen sisältö: 1 jarrulevy, 6 pulttia.
| Tuotenimi: | Magura MDR-S 2.5 Disc Brake Rotor - 6-Bolt - 203mm |
| Valmistaja: | Magura |
| Tuotenumero: | MAG704148 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Ruostumaton teräs |
| käyttö pyöräurheilu: | Sähköpyörä, MTB |
| Roottori: | 6-reikäinen (yksiosainen), 6-reikäinen |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Hopea |
| Paino: | 266g |
| valmistajan tuotekoodi: | 2703070 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Roottori ⌀: | 203 mm |
| GTIN: | 4055184041871 |
| Valmistajan sivu: | http://www.magura.de/ |