Kestävä Continental Compact -sisäputki.
Seuraaville rengasmitoille:
8 1/2 x 2 - 1 3/4
| Tuotenimi: | Continental Compact Inner Tube - 8" - Dunlop (DV 26mm) |
| Valmistaja: | Continental |
| Tuotenumero: | CON691814 |
| toiminta: | Pyöräily |
| pyörän koko: | < 10" |
| renkaan leveys: | 1.75", 1.90", 2.00", 1.80", 1.85", 1.95", 54 mm |
| sisärenkaan materiaali: | Butyylikumi |
| venttiilityyppi: | Dunlop (Wood) |
| Vuosimalli: | 2026 |
| valmistajan tuotekoodi: | 0180991 |
| GTIN: | 4019238556216 |
| Valmistajan sivu: | https://www.continental-reifen.de |