Yksittäisten komponenttien tiukan toimitustilanteen vuoksi pyörät toimitetaan toisinaan erilaisilla varusteilla. Vaihtoehtoiset komponentit ovat kuitenkin laadultaan samanlaisia kuin alkuperäiset komponentit.
Pyörässä on monia käytännöllisiä toimintoja, joiden käyttäminen on lastenleikkiä. Takajarrun ansiosta pyörä on helppo pysäyttää, ja leveät renkaat takaavat paremman vakauden ja varmuuden. Kaikki komponentit ovat kestäviä ja kestävät kaikki seikkailut. Se on täydellinen pyörä pienille tutkimusmatkailijoille, jotka haluavat ottaa ensiaskeleensa polulla.
<\/p>
Specialized stands for quality and that's not just a claim, it's a commitment. That's why Specialized gives you a lifetime warranty on ALL Specialized-branded frames & forks. Just register your product at Specialized within 90 days after purchase. To make this step easier, BIKE24 delivers all Specialized bikes with a QR code. Simply scan the QR code and go directly to the Specialized website, which has all the information you need about bicycle registration. For Specialized Turbo e-bikes & e-bike frames, the Mission Control app is required for registration.<\/p>
| Tuotenimi: | Specialized RIPROCK COASTER - 16" Children's Bike - 2025 - gloss white sage / dune white |
| Valmistaja: | Specialized Bikes |
| Tuotenumero: | SBC668147 |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Lapset |
| materiaali: | Alumiini |
| keskiöt: | Specialized |
| vanteet: | Specialized AL |
| ketju: | KMC Z510 | 1/2"x1/8" |
| keskiölaakerit: | Feimin FP-B701 |
| etuhammasratassuhde: | 26 |
| kampisarja: | Hi-Ten | 89mm |
| jarrut: | Coaster |
| satulatolppamalli: | 22.2mm |
| satula: | Specialized Kids' Henge |
| ohjaustanko: | BMX | 10° Backsweep | 4° Upsweep | 115mm Rise | 520mm |
| ohjainkannatin: | Die Cast AL | 37mm | 10° |
| haarukka: | Hi-Ten |
| runko: | Specialized A1 Premium AL |
| välityssuhde: | 26 |
| vaihteen käyttö: | Ei mitään |
| suositeltu rungon korkeus: | 94-107cm |
| jarrutyyppi: | Vannejarru, Jalkajarru |
| pyörän koko: | 16" (305mm) |
| gripit: | Specialized |
| satulatolppa: | Satulatolppa jäykkä |
| Takakolmio: | Joustamaton |
| polkimet: | Nylon |
| renkaat: | Rhythm Lite | 16x2.30" |
| jarrujen käyttö: | Mekaaninen |
| Vuosimalli: | 2025 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Harmaa, Turkoosi |
| haarukan rakenne: | Jäykkä haarukka |
| Paino: | 9100g |
| valmistajan tuotekoodi: | 96523-4216 |
| kaapelin reititys: | ulkoinen |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Tuotesarja: | Specialized - Riprock |
| vaihteiden lukumäärä: | 1 x 1 (Single Speed) |
| Rungon Muoto: | Timantti |
| GTIN: | 888818880331 |
| Valmistajan sivu: | http://www.specialized.com |