Adventure-tavarateline FOCUS ATLAS -malleille.
Tarvitsetko vaihtoehtoa satulalaukulle tai haluatko kuljettaa mukanasi vielä enemmän tavaraa?
FOCUS on kehittänyt sinulle täydellisen ratkaisun: Adventure on takatavarateline ATLAS-gravelpyörääsi. Se on helppo kiinnittää kiinteästi satulatolpan siltaan ja satulatolppiin.
Joka puolelle mahtuu jopa kolme kiinnityshihnaa, joiden avulla pakkauslaukut, kuivapussit tai kevyet matkatavarakotelot voidaan kiinnittää turvallisesti, tukevasti ja ilman kolinaa. Paino pysyy lähellä pyörän takaosaa – mikä on ihanteellista tasapainon, vakauden ja ketterän käsiteltävyyden kannalta pitkillä retkillä ja vaativilla poluilla. Tällä tavalla voit kuljettaa jopa 3 kg:n kuorman kummallakin puolella ilman, että matkatavarat heiluvat ärsyttävästi epätasaisessa maastossa.
| Tuotenimi: | FOCUS Adventure Tavarateline ATLAS -malleille - 890003900 |
| Valmistaja: | FOCUS |
| Tuotenumero: | FOC650640 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | Allroad / Gravel |
| pyörän koko: | 28" (622mm) |
| tavaratelineen kiinnike: | Runko - takana |
| tavaratelineen ominaisuudet: | ilman jousipuristinta, 3-pistekiinnitys, yhteensopiva levyjarrujen kanssa |
| maksimikuorma: | 3kg |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 390g |
| valmistajan tuotekoodi: | 890003900 |
| Painon lähde: | BIKE24 |
| Valmistajan sivu: | http://www.focus-bikes.com |