Leatherman-fanit tunnistavat Rebarissa välittömästi alkuperäisen Leatherman-mallin ikonisen kompaktin muodon. Rebar-pihdit on lisäksi vahvistettu, ja niissä on integroitu vaihdettava kaapeli- ja johtoleikkuri - ensimmäinen kerta Leathermanin 10 cm:n monitoimityökalussa. Pienemmässä ja tyylikkäämmässä muodossaan Rebar tarjoaa kaikki toiminnot vaativimpiinkin tehtäviin, ja siitä tulee pian välttämätön rakennustyömailla ja tee-se-itse-alalla.
| Tuotenimi: | Leatherman Rebar Monitoimityökalu - Stainless |
| Valmistaja: | Leatherman |
| Tuotenumero: | LTH646623 |
| toiminta: | Retkeily |
| mitat (p/l/k): | 102/30/17mm |
| Leirintä- ja retkeilyvälineet: | Monitoimityökalu |
| terän pituus: | 74mm |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Hopea, Metalliväri |
| Paino: | 190g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 37447619298 |