Ehdottoman tiivis termomuki, jossa on painonappikansi, takaa kaikin puolin kätevän juomisen tien päällä. Täytettynä kotona tai liikkeellä baristalla, nautinto on mahdollista ilman turhaa tuhlausta ja huonoa omaatuntoa.
| Tuotenimi: | THERMOS® TC Drinking Mug 0.50L - stainless steel mat |
| Valmistaja: | THERMOS® |
| Tuotenumero: | TMS646051 |
| toiminta: | Retkeily, Vapaa-aika |
| materiaali: | Ruostumaton teräs |
| mitat (p/l/k): | 83/83/210mm |
| Halkaisija: | 75mm |
| Nesteytys, pullot ja telineet: | Lämpöpullo |
| Määrä: | 0.5l |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Hopea |
| Paino: | 331g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 5010576960764 |
| Valmistajan sivu: | http://www.thermos.com |