Praxis Worksin kampi on saanut nimensä pahamaineisen Zayante Roadin mukaan Santa Cruzin ulkopuolella sijaitsevilla vuorilla. Legendaarinen punapuiden ympäröimä nousu, jota pidetään paikallisten kilpapyöräammattilaisten harjoittelupaikkana.
Erikoisvalmisteiset hiilikuitukahvat ja korkealaatuisesta alumiinista valmistettu akseli muodostavat äärimmäisen yhdistelmän keveyttä, jäykkyyttä ja monipuolisuutta. Luonnoksesta kehitykseen ja prototyyppien valmistuksesta sarjatuotantoon kaikki tehdään Praxis Worksin omassa yrityksessä ja sitä valvotaan tiukasti, jotta voimme tarjota sinulle parhaan mahdollisen tuotteen.
Suorakiinnitysjärjestelmän ansiosta voit helposti vaihtaa 1 tai 2 ketjurengasta vain 3 pultilla. Olitpa sitten mukauttamassa pyörääsi seuraavaa vaihetta varten tai sinulla on vain erityinen mieltymys, modulaarinen järjestelmä tekee räätälöinnistä lastenleikkiä.
Toimituksen laajuus
Kampiakselit akselineen
| Tuotenimi: | Praxis Works Zayante Carbon M30 Crank - black |
| Valmistaja: | Praxis Works |
| Tuotenumero: | PWO636772 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Hiilikuitu |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä |
| vaihteiden lukumäärä - edessä: | 1, 2 |
| keskiön akseliprofiili: | M30 - 28/30 mm ontto akseli |
| suorakiinnitys standardi: | SRAM 3-Bolt |
| Etuhammasrattaan kiinnike: | Suorakiinnitys |
| Q-tekijä: | 147 mm |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 408g |
| valmistajan tuotekoodi: | DM-ZC165 (165mm) | DM-ZC170 (170mm) | DM-ZC1725 (172.5mm) | DM-ZC175 (175mm) |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Punnittu versio: | 172.5mm |
| kampivarren pituus: | 165 mm, 172.5 mm, 175 mm |
| GTIN: | 850009369925, 850009369932, 850009369949, 850009369956 |
| Valmistajan sivu: | http://www.praxiscycles.com/ |