The Control Tech Cougar FL4 Ergo is a specially designed drop bar made of aluminium and offers you a reliable and strong cockpit so that you can really pedal.
| Tuotenimi: | Control Tech Cougar FL4 Ergo Handlebar |
| Valmistaja: | Control Tech |
| Tuotenumero: | CTT512654 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä |
| Ohjaustangon kiristimen Ø: | 31,7 / 31,8mm |
| Ohjaustangon design: | Droppitanko |
| Ohjaustangon ominaisuudet: | Droppi < 130 mm (kompakti), Ulottuma < 80 mm, Ergo (käyrä, jonka säde vuorottelee), Aero (litistetty osa), Flare / taivutettu droppi, Kaapeliohjaimet |
| tangon leveys: | 400 mm, 420 mm, 440 mm |
| tangon leveyden mittaus: | Keski-keski |
| jousto: | 125mm |
| tangon ulottuma: | 78mm |
| Drop Flare: | 4° |
| Vuosimalli: | 2021 |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 350g |
| valmistajan tuotekoodi: | RA-531 |
| GTIN: | 4712206558204, 4712206556934, 4710069103500, 4712206558211, 4710069103517 |
| Valmistajan sivu: | http://www.controltechbikes.com |