Busch + Müller

Busch + Müller IXON Space Front Light - 196L - black

Kuvaus

Busch + Müller IXON Space Front Light - 196L - black

Uusi ulottuvuus: 150 luxia. Teho säädettävissä.

Busch + Müllerin uusi valoteho: Kompakti ja integroidulla akulla varustettu, sopii mihin tahansa ohjaustankoon. Huippuarvoa 150 luxia voidaan käyttää yli kaksi tuntia – tila ja ajorata valaistaan leveästi, kauas ja kirkkaammin kuin koskaan ennen. StVZO-hyväksytty tarkasti määritellyllä valo-pimeä-rajalla.

IXON-Space on lopullisesti vastustamattoman mukava, kun käytät kosketusliukusäädintä kaikkien valovoimien säätämiseen kevyällä sormenpainalluksella. Näin voit säätää kirkkauden täydellisesti jokaiseen tilanteeseen – alimmalla valotasolla yksi akkulataus riittää jopa noin 30 tuntiin. Vielä lisää mukavuutta: valaistu näyttö, joka näyttää tarkasti jäljellä olevan valaistusaikaa jokaisella tasolla, kellonajan sekä mahdollisuuden käyttää integroitua akkua USB-liitännän kautta mobiililaitteiden, kuten älypuhelimen, virtalähteenä (varavirtalähde-tila).  IXON Space on roiske- ja sadevedenkestävä sekä iskunkestävä ympäröivän pehmeän komponenttinsa ansiosta. Yleiskäyttöinen pidike sopii ohjaustankoihin, joiden halkaisija on 22–32 mm. 

Busch + Müller IXON Space -valaisimen ominaisuudet

  • LED IQ2-teknologia
  • 150 luxin maksimiteho
  • 8 kirkkaustasoa, jotka voidaan valita joustavasti kosketusliukusäätimellä; näyttö näyttää tarkan jäljellä olevan valaistusaika
  • Korkein taso: 150 lux – yli 2 tuntia käyttöaikaa
  • Alin taso: yli 10 lux – noin 30 tunnin käyttöaika
  • Laaja valokenttä ja lähivalaisu
  • Akun varaustilan ilmaisin
  • Sisäänrakennettu litiumakku ja pikalatausvirtalähde
  • Ladattava mikro-USB-liitännän kautta
  • Iskunkestävä pehmeän materiaalin ansiosta
  • Roiske- ja sateenkestävä
  • Varavirtalähde-toiminto: USB-mobiililaitteiden lataaminen ajovalojen akulla
  • StVZO-hyväksytty
  • Asennushalkaisija (mm): 22–32 mm

Toimituksen sisältö: kiinnikkeen, virtalähteen ja USB-kaapelin

Busch + Müller
Tuotetiedot
Tuotenimi: Busch + Müller IXON Space Front Light - 196L - black
Valmistaja: Busch + Müller
Tuotenumero: BUS293560
StVZO legal (Saksan tieliikennelupasäännökset): Kyllä
toiminta: Pyöräily
Akun kapasiteetti: 18Wh
Akkutyyppi: integroitu akku
Kiinnityssijainti: Ohjaustanko
pyörän valoversio: Etuvalo
virtalähde: (Ladattava) akku
pyörän valon ominaisuudet: Lataa USB:n kautta, Ladattava
Vuosimalli: 2026
Kokoelma: Koko vuosi
Väri: Musta, Hopea
Paino: 337g
Painon lähde: BIKE24
Kiinnitystapa etuvalo: Pystysuora
GTIN: 4006021011458, 4006021013186
Valmistajan sivu: http://www.bumm.de
Saatavuus
Arvostelut (9)
Valmistaja

Busch + Müller

Kaikki valmistajan Busch + Müller tuotteet
Busch + Müller KG
Auf dem Bamberg 1
58540 Meinerzhagen
Germany

service@bumm.de
https://www.bumm-shop.de/

Suosittelemme myös