Miche Pistard 2.0 -kampisarja parantaa jokaisen ratapyörän ulkonäköä ja takaa suoran voimansiirron. Lisäksi se on erittäin vakaa ja laadukkaasti valmistettu. Kampi, jossa on 144 mm:n reikäpiiri ja 5-haaraiset ketjupyörän kiinnikkeet, on taottu kevyestä 6082-alumiinista ja siinä on integroitu 24 mm:n Evo Max -onttoakseli.
Keskiö-yhteensopivuus:
| Tuotenimi: | Miche Pistard 2.0 Track kampisarja - hopea |
| Valmistaja: | Miche |
| Tuotenumero: | MIH770659 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä, Aika-ajo, Rata |
| vaihteiden lukumäärä - edessä: | 1 |
| keskiön akseliprofiili: | 24 mm ontto akseli |
| etuhammasratasversio: | pyöreä |
| Etuhammasrattaan kiinnike: | perinteinen |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 680g |
| valmistajan tuotekoodi: | CSPA0B |
| Pulttiympyrän halkaisija: | 144 mm |
| kampivarren pituus: | 170 mm |
| number of teeth: | 49 |
| GTIN: | 8057013340236, 8057013340243, 8057013340229, 8057013340045, 8057013340038, 8057013340021 |
| Valmistajan sivu: | http://www.miche.it |