Polkupyörä on täydellinen kulkuväline urbaanissa ympäristössä. MACINA CITY on ihanteellinen kumppanisi kaupungin vilinässä, ja sen avulla voit kokea kaupunkisi aivan uudella tavalla! Erityisen korkea käyttökelpoisuus arjessa on tässä etusijalla.
| Tuotenimi: | KTM MACINA CITY 610 BELT - Kaupunkisähköpyörä - 2023 - black matt (grey+silver) |
| Valmistaja: | KTM Bikes |
| Tuotenumero: | KTM770373 |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Miehet |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | Sähköpyörä, Kaupunki |
| keskiöt: | Shimano Deore M6000, CL, 36H, 100-5QR | Shimano Nexus 5 Disc, CL, 36H, 135-10 |
| pinnat: | DT Champion 2.0 black | DT Alpine II 2.34 black |
| vanteet: | Ambrosio Sport 25 | 700C | 36H | 622x25C |
| ketju: | Gates drive-belt 122T CDX |
| rataspakka: | Gates rear-sprocket |
| vaihtaja: | Shimano Nexus 5 Revoshifter |
| etuhammasratassuhde: | 39 |
| kampisarja: | KTM E-COMP ISIS + Gates front-sprocket |
| jarrut: | Shimano MT402 (3-F) / MT410 2-Piston | Shimano RT30 CL 180 / 160 |
| satulatolppamalli: | Suntour SP17-NCX suspension | 30.9 | 350mm |
| satula: | Selle Royal Lookin+ |
| ohjaustanko: | KTM Line Noirette Plus 660mm |
| ohjainkannatin: | KTM Line adjust. 0-60° internal |
| haarukka: | Suntour NCX32-D coil LO |
| ohjauslaakeri: | Acros AICR internal 1.1/8"-1.5" angle limit |
| runko: | Macina City Alloy 6061 |
| vaihdejärjestelmä (valmistaja): | Shimano |
| välityssuhde: | 28 |
| Akun kapasiteetti: | 625Wh |
| vaihteen käyttö: | Hub - mekaaninen |
| Sähköpyörän akku: | Bosch PowerTUBE 625Wh SMART SYSTEM |
| käyttökoneiston valmistaja: | Bosch |
| Moottori: | Keskimoottori, Täysi avustus |
| pyöräerikoisuudet: | Hihnaveto |
| pyörän lisävarusteet: | valaistusjärjestelmän kera, lokasuojan kera, Tavaratelineellinen |
| jarrutyyppi: | Levyjarru |
| pyörän koko: | 28" (622mm) |
| pyörän erikoisvarusteet: | mudguards | carrier | kickstand | chainguard | bell |
| pyörän valot: | B&M Lumotec MYC LED 50 Lux | B&M Toplight 2C LED |
| gripit: | Ergon GP1 |
| satulatolppa: | Jousitettu satulatolppa |
| Takakolmio: | Joustamaton |
| haarukan joustovara: | 60 mm |
| polkimet: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| renkaat: | Conti e-Contact Plus | 50-622 | Reflex |
| järjestelmän enimmäispaino: | 147kg |
| jarrujen käyttö: | Hydraulinen |
| Vuosimalli: | 2023 |
| Väri: | Musta |
| haarukan rakenne: | Perinteinen joustohaarukka |
| Paino: | 27600g |
| valmistajan tuotekoodi: | 1230193106 | 1230193116 | 1230193120 |
| kaapelin reititys: | täysin integroitu |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Punnittu versio: | without pedals |
| Näyttö / ohjausyksikkö: | Bosch INTUVIA 100 LCD Display | Bosch LED remote SMART SYSTEM |
| Käyttökoneistomalli: | Bosch PERFORMANCE CX Gen.4 |
| Vääntömomentti: | 85Nm |
| Tuotesarja: | KTM Bikes - Macina City |
| vaihteiden lukumäärä: | 1 x 5 |
| Rungon Muoto: | Timantti |
| GTIN: | 9008594474826, 9008594474840, 9008594474857 |
| Valmistajan sivu: | https://www.ktm-bikes.at/de/ |