Uusi Flora-pullo on täydellinen kaikille pienille seikkailijoille, jotka rakastavat luontoa ja eläimiä. Mutta myös leikkiessä kameleontin kanssa tarvitset riittävästi nesteytystä.
Uusi One Top -korkilla varustettu lasten juomapullo tulee varmasti olemaan suosikkisi! Yksiseinäinen Shield One -juomapullo on valmistettu 18/8-ruostumattomasta teräksestä. Kaikki materiaalit ovat elintarviketurvallisia ja vapaita haitallisista aineista, kuten estrogeenivaikutteisista aineista ja ftalaateista, jotta juomasta voi nauttia turvallisesti. Innovatiivinen One-korkki tekee pullosta entistäkin kätevämmän: kantaminen, avaaminen, juominen, sulkeminen ja lukitseminen sujuvat kätevästi yhdellä kädellä! Oletko valmis uuteen seikkailuun?
| Tuotenimi: | SIGG Shield ONE 0,5 litran juomapullo lasten käyttöön - Space |
| Valmistaja: | SIGG |
| Tuotenumero: | SIF770149 |
| toiminta: | Retkeily, Vapaa-aika |
| sukupuoli: | Lapset |
| materiaali: | Ruostumaton teräs |
| mitat (p/l/k): | 73/73/186mm |
| Halkaisija: | 73mm |
| Nesteytys, pullot ja telineet: | Pullo |
| Määrä: | 0.5l |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Sininen |
| Paino: | 160g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 7610465900062 |