Olipa kyseessä jooga, toimisto tai matkalla – Total Color ONE kulkee mukanasi kaikkialle.
Nyt saatavana raikkaissa trendiväreissä ja neljässä koossa 0,6–1,5 litraa, se sopii täydellisesti arkeesi ja tyyliisi. Käytännöllinen ONE-korkki avautuu, sulkeutuu ja on helppo kantaa yhdellä kädellä – ihanteellinen matkalle. Irrotettava hedelmäsuodatin tuo veteen ylimääräisen raikkauden: lisää vain marjoja, sitruunaa tai minttua – ja vedestä tulee hedelmäinen energianlähde. Kestävä pullo on valmistettu naarmuuntumattomasta Tritan™ Renew -materiaalista, joka sisältää 50 % kierrätysmateriaalia. Se on maku- ja hajuton sekä vuotamaton – myös hiilihappopitoisten juomien kanssa. Leveän suuaukon ansiosta pullo on täytettävissä ja puhdistettavissa hetkessä – myös astianpesukoneessa. Kestävä, tyylikäs, luotettava – aivan kuten sinä.
| Tuotenimi: | SIGG Total Color ONE Juomapullo, jossa on siivilä 0,6 l - Dusk |
| Valmistaja: | SIGG |
| Tuotenumero: | SIF770142 |
| toiminta: | Retkeily, Vapaa-aika |
| materiaali: | Komposiitti |
| mitat (p/l/k): | 72/72/248mm |
| Halkaisija: | 72mm |
| Nesteytys, pullot ja telineet: | Pullo |
| Määrä: | 0.6l |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Ruskea, Beige |
| Paino: | 142g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 7630135620878 |