Paperimukit "to go" ovat mennyttä aikaa. Hanki SIGG:n lämpömuki, jotta sinulla on aina mukanasi lempikahvisi tai -teesi. Ruostumattomasta teräksestä valmistettu muki on kaksoisseinämäinen ja tyhjiöeristetty, joten se pitää juomat kuumina tai kylminä tuntikausia. Se on tiivis turvapainikkeen ansiosta: paina juodaksesi ja vapauta sulkeaksesi! Olipa kyseessä sitten kahvimuki työmatkalla tai eristetty muki teetä ja muita kuumia juomia varten - Miracle Mug on kestävä ja vapaa haitallisista aineista.
| Tuotenimi: | SIGG Miracle Mug Kahvikuppi 0,27 l - Black Touch |
| Valmistaja: | SIGG |
| Tuotenumero: | SIF770128 |
| toiminta: | Retkeily, Vapaa-aika |
| materiaali: | Ruostumaton teräs |
| mitat (p/l/k): | 76/76/147mm |
| Halkaisija: | 76mm |
| Nesteytys, pullot ja telineet: | Termosmuki |
| Määrä: | 0.27l |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 238g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 7630135605264 |