Lähes näkymätön, mutta ehdottoman välttämätön – tutustu Dartmoor Player -satulatolppaan. Kevyt alumiinirakenne ja sulavalinjainen, sileä puristus tekevät siitä siistin ja tyylikkään päivityksen mihin tahansa dirt-pyörään tai freeride-pyörään.
Se on täydellinen valinta pyöräilijöille, jotka kiinnittävät huomiota jokaiseen yksityiskohtaan; se pitää pyöräsi kunnossa ja antaa ajotaitosi puhua puolestaan.
| Tuotenimi: | Dartmoor Player Satulatolppa - 31.6mm - musta |
| Valmistaja: | Dartmoor Parts |
| Tuotenumero: | DTM769718 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | MTB |
| Satulatolpan Ø: | 31.6mm |
| pituus: | 300mm |
| kiskon kiristintyyli: | pyöreät kiskot, soikeat kiskot |
| satulatolppatyyppi: | kannatin ilman siirtymää, Jäykkä satulatolppa |
| satulatolpan siirtymä: | 0mm |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 225g |
| Painon lähde: | BIKE24 |
| GTIN: | 5905334034514 |
| Valmistajan sivu: | http://dartmoor-bikes.com/ |