Monipuoliset CNC-jyrsityt 7150-alumiinivivut, jotka on suunniteltu erityisesti nykyisen sukupolven E-MTB-pyörille. Hope-kampivarsit on kehitetty maksimaalisen maavaran saavuttamiseksi, ja ne tarjoavat optimoidun Q-kertoimen, joka takaa yhteensopivuuden useimpien runko-moottori-yhdistelmien kanssa. Varustettu itsestään irtoavalla järjestelmällä, joka helpottaa asennusta ja irrottamista. Yhteensopiva ISIS-akselikiinnityksellä varustettujen vaihteistojen kanssa ja sopii erinomaisest
Suunniteltu, testattu ja valmistettu Barnoldswickissä, Isossa-Britanniassa.
Yhteensopiva mm. seuraavien kanssa
| Tuotenimi: | Hope Sähköpyörän kampivarset Specialized-pyörille - hopea |
| Valmistaja: | Hope |
| Tuotenumero: | HOP769447 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | Sähköpyörä, MTB |
| kampisarja: | CNC machined 7150 aluminium |
| keskiön akseliprofiili: | ISIS |
| suorakiinnitys standardi: | Hope |
| Etuhammasrattaan kiinnike: | Suorakiinnitys |
| kampitarvikkeet ja -varaosat: | Kampivarret |
| Q-tekijä: | 182 mm |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Hopea |
| Paino: | 472g |
| valmistajan tuotekoodi: | HCEBS55 | HCEBS65 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| kampivarren pituus: | 165 mm, 155 mm |
| GTIN: | 5056033483063, 5056033483124 |
| Valmistajan sivu: | http://www.hopetech.com |