C-Bear Gen2 -keskiö sisältää korkealaatuiset keraamiset laakerit, jotka on yhdistetty kestäviin alumiinisiin laakeriliuskoihin ja Delrin-materiaalista valmistettuun keskiöhülsiin, joka suojaa sisäisiä kaapeleita ja johtoja tehokkaasti vaurioilta. Toisen sukupolven malli ei tarvitse lainkaan välikappaleita laajennettujen laakeriliuskojen ansiosta.
Valmistajanumero: bsa-dub-w-g2-ds-a
| Tuotenimi: | C-Bear Keskiö - Ceramic | MTB/Cyclocross | BSA-68/73-DUB - Wide - Gen2 |
| Valmistaja: | C-Bear |
| Tuotenumero: | CBE769172 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Keraaminen |
| käyttö pyöräurheilu: | Cyclocross, MTB, Allroad / Gravel |
| keskiötyyppi: | BSA |
| keskiön akseliprofiili: | SRAM DUB |
| keskiön kotelon leveys: | 68 mm, 73 mm |
| keskiörakenne: | Keskiökupit |
| kotelon halkaisija: | 35mm |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 102g |
| valmistajan tuotekoodi: | bsa-dub-w-g2-ds-a |
| Painon lähde: | BIKE24 |
| GTIN: | 5425033024802 |
| Valmistajan sivu: | https://www.c-bear.com |