Keskiö sopii runkoihin, joiden kotelon leveys on 68 tai 73 mm ja halkaisija 47 mm (T47-kierre). Suunniteltu kampisarjoille, joissa on
HUOMIO! Vasemman kampin eturuuvin aiheuttaman sivuttaispaineen tulisi olla mahdollisimman pieni, jotta saavutetaan maksimaalinen käyttöikä!
Tärkeä huomautus: Asennukseen tarvitaan erityinen
| Tuotenimi: | Moquai keskiö - Ceramic | T47-68/73-24 |
| Valmistaja: | Moquai |
| Tuotenumero: | MOQ768583 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä, MTB |
| keskiötyyppi: | T47 |
| keskiön akseliprofiili: | 24 mm ontto akseli |
| keskiön kotelon leveys: | 68 mm, 73 mm |
| keskiörakenne: | Keskiökupit |
| kotelon halkaisija: | 47mm |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 130g |
| valmistajan tuotekoodi: | MQ-T4736824C |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 4260486570398 |