CNC-koneistettu 6000-sarjan alumiiniseos keventää painoa luopumatta lujuudesta. Korroosionkestävät ohjainpultit ja ruotoputken kiinnityskohdat ovat uudistuneet takaamaan entistä vakaamman kiinnityksen. Tämä varmistaa, että ohjaamo pysyy paikallaan jopa kaikkein vaativimmilla poluilla, ja ohjaustanko pyörii vain silloin, kun haluat sen pyörivän.
Tarkasti mitoitettu pituus modernille geometrialle.
Turbine-mallia on saatavana kolmessa eri pituudessa – 32 mm, 40 mm ja 50 mm – ja se on optimoitu modernille geometrialle. Olitpa sitten säätämässä ohjaamon istuvuutta tai ohjauksen reagointia, löydät varmasti pyörällesi sopivan kokoa.
Mukauta pyöräsi.
Tee pyörästäsi aidosti omasi kahdeksan eloisan anodisoidun värivaihtoehdon avulla. Huomaamattomista mustista silmiinpistäviin sävyihin – Turbine-ohjainkannatin tuo pyörääsi ensiluokkaisen viimeistelyn ja runsaasti persoonallisuutta, joka ei haalistu tai kulu.
Ikoni. Terävöitetty.
Esittelyssä Turbine-ohjainkannatin – uudistettu, hienostunut ja tarjoaa tutun ja luotettavan luotettavuuden. Täysin koneistettu, selkeämmillä linjoilla ja tiukalla otteella, se on kevyempi, vahvempi ja näyttää pirun hyvältä ohjaamon keskellä.
| Tuotenimi: | Race Face Turbine 35 Ohjainkannatin - sininen |
| Valmistaja: | Race Face |
| Tuotenumero: | RCF768542 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | Sähköpyörä, MTB, Enduro, Alamäki, All-Mountain |
| Ohjaustangon kiristimen Ø: | 35 mm |
| nousu: | 0mm |
| ohjainkannattimen kiinnityskorkeus: | 42mm |
| ohjainkannatinkulma: | 0° |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Sininen |
| Paino: | 126g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Ohjainkannatinversio: | Ahead |
| Ohjausputken Ø - Ylä: | 1 1/8“ |
| painoraja: | 150kg |
| GTIN: | 821973516974, 821973517124, 821973517117 |
| Valmistajan sivu: | http://www.raceface.com/ |