Flux GR -suojakoteloon rakennettu RS-rengas on 72 TPI:n kaksikerroksinen rakenne ja GR Apex -sivupaneelit, joten se kestää takarenkaiden rasituksen enduro-, DH- ja E-MTB-ajossa.
Yhdistä se etupuolelle Grappler Flux GR:ään, niin saat pitävän, tasapainoisen yhdistelmän, joka tarjoaa vahvan pidon kaarteissa ja jarrutustehon molemmissa kiekkoissa.
Grappler MTB -renkaan tärkeimmät ominaisuudet:
| Tuotenimi: | e*thirteen Grappler RS Taitettava rengas - Flux GR Casing | Mopo Compound - 27.5x2.4" | takarengas | musta |
| Valmistaja: | e*thirteen |
| Tuotenumero: | ETH768438 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | Sähköpyörä, MTB, Enduro, Alamäki |
| pyörän koko: | 27,5" / 650B (584mm) |
| renkaan rungon tiheys: | 72TPI/EPI |
| renkaan leveys: | 2.40" |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 1475g |
| valmistajan tuotekoodi: | T3GS5-101-BK-2 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Tuotesarja: | e*thirteen - Grappler |
| GTIN: | 4711280348787 |
| Valmistajan sivu: | http://bythehive.com/e-thirteen/ |