e*spec-kampisarjat SRAM DUB -vaihteistoihin.
Nämä kampisarjat ovat merkittävä päivitys, joka lisää lujuutta ja polkimen iskunkestävyyttä samalla kun se vähentää pyörän painoa. Saatavana lyhyemminä malleina, jotka parantavat polkimen vapaata tilaa matalan keskiökorkeuden runkojen geometriassa. Varustettu sisäänrakennetuilla alumiinisilla itsestään irtoavilla kampipultteilla, jotka helpottavat asennusta ja irrottamista huollon yhteydessä.
Yhteensopiva
Älä anna keveyden hämätä:
| Tuotenimi: | e*thirteen Helix Race e*spec poljinkannattimet - SRAM DUB Powertrain - silver |
| Valmistaja: | e*thirteen |
| Tuotenumero: | ETH768436 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | Sähköpyörä |
| vaihteiden lukumäärä - edessä: | 1 |
| keskiön akseliprofiili: | ISIS |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Hopea |
| Paino: | 413g |
| valmistajan tuotekoodi: | CS4HAA-120 | CS4HAA-121 | CS4HAA-122 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Punnittu versio: | 155 mm |
| kampivarren pituus: | 160 mm, 165 mm, 155 mm |
| GTIN: | 4711280343911, 4711280343928, 4711280343935 |
| Valmistajan sivu: | http://bythehive.com/e-thirteen/ |