Valmistettu 6069-AL-alumiinista hitsatuilla liitoksilla, matalaprofiiliset
Käytä Flux Pro 55 -vanteita etupuolella ja takapuolella, niin saat parhaan mahdollisen kestävyyden enduro-ajoon.
Tärkeimmät ominaisuudet:
| Tuotenimi: | e*thirteen Flux Pro 55 Enduro Vanne - 29 Inch |
| Valmistaja: | e*thirteen |
| Tuotenumero: | ETH768409 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Alumiini |
| käyttö pyöräurheilu: | Sähköpyörä, MTB, Enduro |
| jarrutyyppi: | Levyjarru |
| pyörän koko: | 29" (622mm) |
| ETRTO: | 30-622 |
| silmukat: | ei mitään |
| sisäprofiilin leveys: | 30mm |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 575g |
| valmistajan tuotekoodi: | RM5GAA-229 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Pinnareikien lukumäärä: | 32 |
| GTIN: | 4711280347605 |
| Valmistajan sivu: | http://bythehive.com/e-thirteen/ |