| Tuotenimi: | M-Wave Steady A7 Polkimet - musta |
| Valmistaja: | M-Wave |
| Tuotenumero: | MWV768398 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | Vaellus |
| Poljinversio: | Litteä poljin / alustan poljin |
| alustan koko: | 81 x 97mm |
| Polkimen kierrekoko: | 9/16" |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 386g |
| valmistajan tuotekoodi: | 311117 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Poljinakselimateriaali: | Teräs |
| Poljinrunkomateriaali: | Alumiini |
| GTIN: | 887539035211 |
| Valmistajan sivu: | http://m-wave-bike.com/ |