Alumiinirunko ja -kehikko takaavat kevyen painon ja erinomaisen vakauden. Tiivistetty, kuulalaakeroitu ja CNC-jyrsitty CrMo-akseli on sujuva ja kestävä. Luistamaton kumipinta estää liukumisen polkimella. Poljin on hyväksytty saksalaisen StVZO-testistandardin mukaisesti.
| Tuotenimi: | M-Wave Steady A8 Luistamaton polkimet - hopea |
| Valmistaja: | M-Wave |
| Tuotenumero: | MWV768377 |
| toiminta: | Pyöräily |
| mitat (p/l/k): | 180/100/60mm |
| käyttö pyöräurheilu: | Kaupunki |
| Poljinversio: | Litteä poljin / alustan poljin |
| alustan koko: | 95 x 70mm |
| Polkimen kierrekoko: | 9/16" |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Hopea, Metalliväri |
| Paino: | 470g |
| valmistajan tuotekoodi: | 311122 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Poljinakselimateriaali: | Teräs |
| Poljinrunkomateriaali: | Alumiini |
| GTIN: | 887539035228 |
| Valmistajan sivu: | http://m-wave-bike.com/ |