P001 on monipuolisuutta arvostavien urheilijoiden paras valinta. Olitpa sitten kilpapyöräilemässä, juoksemassa tai suorittamassa monimutkaista urheiluhaastetta, P001 sopeutuu helposti mihin tahansa aktiviteettiin. Unisex-malli on saatavana kahdessa koossa ja takaa täydellisen istuvuuden jokaiseen aktiviteettiin, kun taas "kevyen mutta kestävän" ja huippuluokan linssiteknologian yhdistelmä takaa vertaansa vailla olevan suorituskyvyn. Koska P001 takaa terävän ja selkeän näön jopa vaikeimmissa olosuhteissa, voit ylittää rajasi luottavaisin mielin.
Laadukas X-PC-linssi takaa selkeän ja terävän näön erilaisissa sääolosuhteissa. Linssissä on täysi UV-suoja, minimaalinen taittovirhe, naarmuuntumissuoja ja tehokkaat vettä hylkivät ominaisuudet.
| Tuotenimi: | Bliz P001 Small Silmälasit - Matte Black - Smoke/Blue Multicolor |
| Valmistaja: | Bliz |
| Tuotenumero: | BLI768232 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| toiminta: | Pyöräily, Juoksu, Vapaa-aika |
| sukupuoli: | Unisex |
| materiaali: | Komposiitti |
| silmälasien tyyli: | Kapeat kasvot, Koko kehys, Yhden linssin lasit |
| linssin ominaisuudet: | jatkuva sävy, peilikuva, vaihdettavat linssit, yhteensopiva RX-sovittimien kanssa, UV-suoja |
| Valaistusolosuhteisiin: | Kategoria 3 - kirkas |
| linssimateriaali: | Polycarbonate |
| valonläpäisy: | 17.15% |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Sininen |
| Paino: | 31g |
| kehysten leveys: | 136mm |
| Sangan pituus: | 130mm |
| linssien leveys: | 138mm |
| Linssin korkeus: | 60.3mm |
| GTIN: | 8056262750599 |
| Valmistajan sivu: | http://www.blizeyewear.com |