Lasit, jotka näyttävät yhtä hyvältä kuin tuntuvat ja tarjoavat selkeän näön erilaisissa sääolosuhteissa? Aivan kuten sinä – todellinen sankari. Monipuolinen malli kapeille kasvoille, joka sopii moniin eri urheilulajeihin. Ajatpa sitten maastopyörällä täyttä vauhtia, hölkkäät rauhassa tai vain rentoudut rannalla,
Laadukas X-PC-linssi takaa selkeän ja terävän näön eri sääolosuhteissa. Linssissä on täysi UV-suoja, minimaalinen taittovirhe, naarmuuntumissuoja ja tehokkaat vettä hylkivät ominaisuudet.
| Tuotenimi: | Bliz Hero Small Silmälasit - Matte Black - Smoke |
| Valmistaja: | Bliz |
| Tuotenumero: | BLI768217 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| toiminta: | Pyöräily, Juoksu, Vapaa-aika |
| sukupuoli: | Unisex |
| materiaali: | Komposiitti |
| silmälasien tyyli: | Kapeat kasvot, Puolikas kehys, Yhden linssin lasit |
| linssin ominaisuudet: | jatkuva sävy, vaihdettavat linssit, UV-suoja |
| Valaistusolosuhteisiin: | Kategoria 3 - kirkas |
| linssimateriaali: | Polycarbonate |
| valonläpäisy: | 11.52% |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 29g |
| kehysten leveys: | 134mm |
| Sangan pituus: | 135mm |
| Linssin korkeus: | 59.7mm |
| GTIN: | 8056262750223 |
| Valmistajan sivu: | http://www.blizeyewear.com |