Pitävä polkimen muoto, jolla on ainutlaatuinen ja virtaviivainen muoto.
| Tuotenimi: | MKS Aurora Polkimet - hopea |
| Valmistaja: | MKS |
| Tuotenumero: | MKS768097 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä, Vaellus, MTB, Kaupunki |
| Poljinversio: | Litteä poljin / alustan poljin |
| alustan koko: | 95 x 92mm |
| Polkimen kierrekoko: | 9/16" |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Hopea |
| Paino: | 344g |
| valmistajan tuotekoodi: | MKS-ARR-SL |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Poljinakselimateriaali: | Teräs |
| Poljinrunkomateriaali: | Alumiini |
| GTIN: | 4560369006694 |
| Valmistajan sivu: | https://www.mkspedal.com/?q=en |