MKS tiesi, että polkimessa tarvitaan suuri alusta, vaihtotapit ja kolminkertaisesti tiivistetty laakeri, mutta sen on silti oltava kevyt. Esittelyssä MKS Allways: mikä tahansa tie (tai polku), milloin tahansa. Allways-poljin on saatavana hopeanvärisenä tai mustana hiekkapuhalletulla pinnalla, ja siinä on vakiona 9/16-tuumainen akseli.
| Tuotenimi: | MKS Allways Polkimet - hopea |
| Valmistaja: | MKS |
| Tuotenumero: | MKS768094 |
| toiminta: | Pyöräily |
| käyttö pyöräurheilu: | Vaellus, MTB, Kaupunki |
| Poljinversio: | Litteä poljin / alustan poljin |
| alustan koko: | 110 x 84mm |
| Polkimen kierrekoko: | 9/16" |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Hopea |
| Paino: | 381g |
| valmistajan tuotekoodi: | MKS-ALW-SL |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| Poljinakselimateriaali: | Teräs |
| Poljinrunkomateriaali: | Alumiini |
| GTIN: | 4560369004270 |
| Valmistajan sivu: | https://www.mkspedal.com/?q=en |