Ainutlaatuinen ja yleiskäyttöinen etutavaratelinejärjestelmä, joka sopii kaikkiin tavallisiin ohjaustankojen halkaisijoihin.
| Tuotenimi: | Wholegrain Cycles Jack The Bike Rack Etutavarateline - musta/keltainen |
| Valmistaja: | Wholegrain Cycles |
| Tuotenumero: | WGC767756 |
| toiminta: | Pyöräily |
| materiaali: | Ruostumaton teräs |
| mitat (p/l/k): | 280/230/225mm |
| tavaratelineen kiinnike: | Ohjaustanko |
| maksimikuorma: | 5kg |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Kokoelma: | Koko vuosi |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 700g |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| GTIN: | 725765558749 |
| Valmistajan sivu: | https://wholegraincycles.com |