SMITH Syncline -aurinkolasien laaja peittoalue pitää polun näkyvissä ja takaa jatkuvan hauskanpidon. Ne istuvat ja tuntuvat päällä kuin goggle-lasit. Luonnollisten väreiden ja parannetun kontrastin ansiosta ChromaPop-linssiteknologia helpottaa reitin valintaa. Kehykseen integroitu pehmuste runkoon pitää ongelmattoman yhteensopivuuden kypärän kanssa. Integroitu ilmanvaihto pitää näkymän selkeänä ja terävänä kaikilla nopeuksilla.
Näkymä
Istuvuus ja yhteensopivuus
runko
Toimituksen sisältö:
| Tuotenimi: | Smith Syncline Silmälasit - Matte Black | ChromaPop Photochromic Clear To Gray |
| Valmistaja: | Smith |
| Tuotenumero: | SMI767367 |
| Painon lähde: | Valmistaja |
| toiminta: | Pyöräily |
| sukupuoli: | Unisex |
| mitat (p/l/k): | 125/148/65mm |
| käyttö pyöräurheilu: | Maantiepyörä, MTB |
| silmälasien tyyli: | Puolikas kehys, Yhden linssin lasit |
| linssin ominaisuudet: | jatkuva sävy, vaihdettavat linssit, UV-suoja |
| valonläpäisy: | 20-85% |
| Vuosimalli: | 2026 |
| Väri: | Musta |
| Paino: | 160g |
| valmistajan tuotekoodi: | 208900003992W |
| Sangan pituus: | 125mm |
| linssien leveys: | 148mm |
| Linssin korkeus: | 65mm |
| GTIN: | 197737331924 |